Тиждень циклової комісії комп’ютерних дисциплін

Тиждень циклової комісії комп’ютерних дисциплін

З 11 березня 2019 року розпочався тиждень презентації циклової комісії комп’ютерних дисциплін. З понеділка розпочалися цікаві заходи, відкривали панораму вікториною «Цікавий комп’ютерний світ» викладачі Гапончук Б.О. та Майданович Я.С. Проводився конкурс на знання основ інформатики, студенти отримували солодкі призи, щирі побажання на тиждень та щасливчики отримали сертифікати на оцінку «відмінно» з будь-якого предмету комп’ютерних дисциплін

12 березня 2019 року знавці Інформатики та комп’ютерної техніки змагалися за перемогу, із 10 учасників визначили переможців:

І місце – Поліщук Дмитро група К-363

ІI місце – Вербицький Віталій група К-270

ІII місце – Дем’янов Нікіта група К-364

ІII місце – Кійков Станіслав група К-178

13 березня 2019 року під керівництвом викладачів циклової комісії відбулася студентська науково-практична конференція «Новинки інформаційних технологій»

«USB type C: переваги, історія та інновації» – Показной Андрій К-363, керівник – Щербатюк В.С.

«Віртуальна та доповнена реальність. Історія становлення та перспективи розвитку» – Мельник Євген К-363, керівник – Жура Л.В.

«Новинки з техніки сучасних Wi-Fi роутерів» – Кочук Діана 457, керівник – Гапончук Б.О.

«Роботи-андроїди і не тільки…» – Мартинюк Богдан К-364, керівник – Мартинюк Л.А.

«Використання дронів під час бойових дій на основі smart-технологій» – Рожко Богдан Е-175, керівник – Майданович Я.С.

«Роботи та їх переваги» – Лібіченко Кристина 457, керівник – Назарчук О.М.

Під час конференції були розглянуті актуальні нові досягнення апаратного та програмного забезпечення з використання віртуальної та доповненої реальності. Студенти були ознайомлені з основними інноваціями USB type C та сучасних Wi-Fi роутерів. Розглянули перспективи використання дронів під час бойових дій на основі smart-технологій. Доповідачі ознайомили учасників з новими розробками в сфері робототехніки і відомими японськими розробниками.

Серйозній конференції передувала розважальна програма «Посвята в комп’ютерники», яку вміло організували Жура Л.В. та випускники 457 групи. Студенти груп К-177 та К-178 змагалися між собою, слухали поради старшокурсників та проголошували клятву програміста.

Жура Л.В. та Мартинюк Л.А. 14 березня 2019 року в групах К-363, К-364 проводили навчально-розважальний квест «Кращий з програмістів». Завдання із дискретної математики, комп’ютерної логіки, архітектури ПК, веб-дизайну, комп’ютерних мереж були розподілені за локаціями. Переможцями стали команди група К-363: Показной А., Затуливітер М., Присяжнюк В., Кулініченко М., Лопатюк І. та Прокопенко М., К-364: Дем’янов Н., Оніщук І., Фіськов І., Шимчук О.

Також 14 березня  перевірили свої знання і професійні навики студенти 457 групи під час олімпіади з комп’ютерних мереж (Жура Л.В.)

І місце – Колесник Андрій

ІI місце – Гаврилюк Віктор

ІI місце – Лібіченко Кристина

ІII місце – Кочук Діана

Завершували тиждень олімпіадою з програмування

Переможцями олімпіади стали студенти

І місце – Міскевич Дмитро група К-178

ІI місце – Поліщук Дмитро група К-363

ІII місце – Косяк Олександра група К-363

Вітаємо всіх переможців та учасників заходів тижня презентації циклової комісії комп’ютерних дисциплін. Так тримати!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *