Самовдосконалення викладачів НВПЕТ

Викладачі технікуму постійно займаються самоосвітою, підвищують рівень власної кваліфікації: проходять курси підвищення, беруть участь у вебінарах, семінарах, дистанційних курсах, вивчаючи різні програми.

 

З 03 по 30 червня 2019 року проходить навчання за дистанційним курсом “Додатки Google в професійній діяльності” на 60 годин, який проводиться за підтримки Google Україна в рамках співпраці з Міністерством освіти і науки України з метою забезпечення становлення Нової Української Школи.

Викладач спеціальних дисциплін Фютак Л.І. зареєструвалася на даний курс та успішно виконує всі завдання. Аналогічний курс закінчили викладачі комп’ютерних дисциплін Жура Л.В. (01-30.06.2018), Мартинюк Л.А. (01-31.10.2018) та викладач хімії, екології та географії Дзюбенко С.В. (01-31.12.2018).

Дистанційний курс “Додатки Google в професійній діяльності” має логічне продовження поглиблений курс для майбутніх тренерів на 20 годин. На тренерському курсі навчаються Дзюбенко С.В. та Мартинюк Л.А. (01-30.06.2019)

Також викладачі Дзюбенко С.В., Мартинюк Л.А. та Фютак Л.І. пройшли онлайн-навчання та ознайомилися з різними рівнями користування навчальною програмою mozaBook та mozaWeb, на практиці випробували інструменти та створити власний інтерактивний урок! Учасниці 40-годинного початкового та розширеного курсів мають сертифікат про отримані теоретичні знання та практичні навички з створення і наповнення уроків з допомогою навчального програмного забезпечення mozaBook та порталу mozaWeb.

Інтерактивний програмний комплекс mozaBook отримав гриф “cхвалено для використання у навчально-виховному процесі загальноосвітніх навчальних закладах” згідно з чинним законодавством України.

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *