Самовдосконалення викладачів НВПЕТ

Викладачі технікуму постійно займаються самоосвітою, підвищують рівень власної кваліфікації: проходять курси підвищення, беруть участь у вебінарах, семінарах, дистанційних курсах, вивчаючи різні програми.

З 03 по 30 червня 2019 року проходить навчання за дистанційним курсом “Додатки Google в професійній діяльності” на 60 годин, який проводиться за підтримки Google Україна в рамках співпраці з Міністерством освіти і науки України з метою забезпечення становлення Нової Української Школи.


Викладач спеціальних дисциплін Фютак Л.І. зареєструвалася на даний курс та успішно виконує всі завдання.
Аналогічні курси закінчили викладачі комп’ютерних дисциплін Жура Л.В. (червень 2018), Мартинюк Л.А. (01-31.10.2018) та викладач хімії, екології та географії Дзюбенко С.В. (01-31.12.2018).

 

Дистанційний курс “Додатки Google в професійній діяльності” має логічне продовження поглиблений курс для майбутніх тренерів на 20 годин. На тренерському курсі навчаються Дзюбенко С.В. та Мартинюк Л.А. (01-30.06.2019)

Також викладачі Дзюбенко С.В., Мартинюк Л.А. та Фютак Л.І. пройшли онлайн-навчання та ознайомилися з різними рівнями користування навчальною програмою mozaBook та mozaWeb, на практиці випробували інструменти та створити власний інтерактивний урок! Учасниці 40-годинного початкового та розширеного курсів мають сертифікат про отримані теоретичні знання та практичні навички з створення і наповнення уроків з допомогою навчального програмного забезпечення mozaBook та порталу mozaWeb.

Інтерактивний програмний комплекс mozaBook отримав гриф “cхвалено для використання у навчально-виховному процесі загальноосвітніх навчальних закладах” згідно з чинним законодавством України.

Викладач комп’ютерних дисциплін Мартинюк Л.А. в лютому 2019 р. закінчила курси «Основи веб-розробки» проекту WOW Teachers від благодійного фонду BrainBasket Fondation, які проходили на базі Новоград-Волинського ІМЦ. Викладач успішно провела навчання за аналогічним курсом для студентів спеціальності “Комп’ютерна інженерія” НВПЕТ, які за результатами навчання отримали сертифікати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *