Тиждень циклової комісії обліково-економічних дисциплін

В НВПЕТ з 5 по 9 листопада 2018 року проходив тиждень циклової комісії обліково-економічних дисциплін.
План роботи тижня охопив широкі аспекти діяльності викладацького та студентського колективів.
Тиждень циклу розпочався зустрічею студентів із спеціалістами практиками,  а саме – директором філії Приват банку, Годун О.В..
Основною метою проведення тижня економічних дисциплін було узагальнення і систематизація знань з бухгалтерських дисциплін, закріплення вивченого матеріалу на практичних ситуаціях та активізація студентів у вивченні фахових дисциплін.
В рамках проведення тижня не лише студенти всіх спеціальностей, а й викладачі технікуму взяли участь у конкурсі «Економічна перерва», де намагалися давати відповіді на логічні бухгалтерські запитання.
Впродовж тижня економіки студенти зуміли показати свої здібності та знання, були проведені олімпіади з таких дисциплін як «Маркетинг» викладачем Захарчук І.М., «Економічний аналіз» викладачем Буковський В.М. та олімпіада під економічною назвою «Я – професіонал», що поєднала декілька дисциплін, викладачами Петрошук А.В., Псьота В.О..

Традиційним підсумком тижня обліково-економічних дисциплін було проведення вікторини «Економічний калейдоскоп » викладачем Захарчук І.М. У вікторині взяли участь дві команди студентів групи О-365 – «Фаворити бухгалтерського обліку» та «Копієчка». Студенти давали відповіді на швидкість на запитання з різних економічних дисциплін – бухгалтерського обліку, податкової системи, контролю і ревізії, гроші і кредит, давали висловлювання на задану тему: «Яким повинен бути бухгалтер», де показали свої творчі здібності, бачення яким має бути справжній бухгалтер.
За підсумками вікторини отримали грамоти та за активну участь у тижні циклової комісії з обліково-економічних дисциплін були нагороджені подяками .
Викладачі циклової комісії, завдяки своєму ентузіазму, творчому запалу, прагненню до самореалізації та самовдосконаленню навчають молоде покоління не тільки економічним та обліковим наукам, а й життєвій мудрості, доброті та душевній щирості.
Тиждень видався цікавим та корисним для студентів.

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *