Презентація циклової комісії електротехніки та електромеханіки

У період з 18 по 22 березня 2019 року відбулася презентація циклової комісії електроенергетики, електротехніки та електромеханіки.
18 березня студенти 276 групи під керівництвом викладача Пекарського Б.Г.відвідали екскурсію на станцію технічного обслуговування автомобілів «Автолідер». Вони ознайомилися з роботою та обладнанням виробничих дільниць та постів з ремонту двигунів, трансмісії, ходової частини, регулювання кутів установлення передніх коліс, електротехнічної та шиномонтажної дільниць, поста заміни масла. Студенти мали можливість спілкування з працівниками станції.
19 березня у рамках презентації циклової комісії відбулася студентська конференція «Нові досягнення в автомобілебудуванні, на автотранспорті та автосервісі». Студенти виступали з доповідями на актуальні теми. Змістовними і цікавими були виступи студентів:
– студент 456 групи Пелешок Євген – «10 автомобільних технологій майбутнього»;

– студент 456 групи Сущук Павло – «Тенденції розвитку автомобільного транспорту»;


– студент 456 групи Поліщук Олександр – «Перша електрична вантажівка Tesla Semi»;
– студент 362 групи Прохор Микола – «Автомобіль Ford Mustang 2020»;
– студент 362 групи Слюсарчук Дмитро – «Автомобіль Tesla Model Y».

20 березня відбулася олімпіада з будови автомобілів. В ній взяли участь 11 студентів групи 362.

Вони виконали по 50 завдань з конструкції та роботи систем, агрегатів та механізмів сучасних автомобілів. Студенти показали гарні знання з навчальної дисципліни. Переможцем олімпіади став студент Бойко Іван, який набрав 50 балів. Друге місце – студент Антипчук Віталій (50 балів), третє місце – студент Довгань Дмитро (50 балів). Всі три призери набрали максимальну кількість балів, тому місця розподілялися за часом виконання завдань. Матеріали олімпіади підготував викладач Пекарський Б.Г.
21 березня відбулася інтелектуальна гра брейн-ринг з електромеханічних дисциплін у групі 362. Змагалися дві команди студентів у складі:
 Антипчук В., Бойко І., Гудзь В. та Симура О.;
 Карпішин Р., Кашпуренко Б., Мудрик О. та Прохор М.Студенти розв’язували завдання з дисциплін: «Будова та експлуатація автомобілів», «Основи технічної механіки», «Електричні машини», «Основи електроенергетики та електроприводу».
З рахунком 14,5:9,25 перемогла команда у складі Антипчука В., Бойка І., Гудзя В. та Симури О. Найбільше балів отримав студент Бойко Іван.


Інтелектуальну гру підготував та провів викладач Сімчук Вадим Володимирович.

У рамках презентації циклової комісії також були проведені такі заходи: екскурсія студентів-електриків І курсу до Новоград-Волинського РЕМ, професійний конкурс електриків «Кращий за професією», студентська конференція електриків, олімпіада з систем керування електроприводами.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *