Презентація циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін

В рамках презентації циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін протягом лютого-березня в НВПЕТ було проведено ряд заходів: творчий вечір “Леся Українка в творчості поетів-земляків”, на якому були присутні запрошені – місцева поетеса Валентина Ксендзук та актор Львівського драматичного театру Дмитро Наумець. Захід підготували та провели Савчук Г.В., завбібліотекою та Копач С.В., викладач української мови та літератури. На вечорі звучали поезії та пісні поетів Новоградволинщини.

 До 178 річниці від дня народження Лесі Українки викладач української мови та літератури Копач С.В. провела відкрите заняття з української літератури на тему: “Лісова пісня – шедевр світової літератури”.

 

 

Викладачі Сайчук Г.І., Савчук Г.В. та Михнюк Д.А. оформили тематичну виставку, присвячену творчості Лесі Українки, яка викликала зацікавленість як у студентів так і у викладачів.

Студентську конференцію “Незгасна зоря України”, присвячену дню народження Лесі Українки, підготувала і провела зі студентами 178 групи Сайчук Г.І., викладач української мови та літератури.

 

На Шевченківські читання завітали гості з місцевої музичної школи, викладачі та діти. Їх чудові музичні номери стали окрасою заходу.

Ім’я нашого духовного батька, Т.Г.Шевченка, відоме в усьому світі. Саме на виховному заході “Шевченко. Україна.Світ” звучали поезії Кобразя польською, німецькою, англійською, китайською, французькою. Італійською “Заповіт” прозвучав у виконанні викладача української мови та літератури Копач С.В. Присутні переглянули відеоролик “Пам’ятники Шевченку у світі”. Захід підготували та провели викладачі іноземної мови Пелех В.А. та Мартинюк Л.А.

 

Тематичну виставку стінгазет до дня народження Лесі Українки підготували викладачі: Селезньова В.І., Кудрявцева О.М., Іванюк Б.А.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *